آغاز هوشمند سازی محور هفت باغ علوی

PicsArt 04 20 11.49.05

مدیرعامل شرکت عمران علوی ماهان کرمان گفت: به میمنت اعیاد مبارک ماه معظم شعبان، احداث زیرساخت هوشمندسازی محور گردشگری ملی هفت باغ علوی، بر پایه FTTH آغاز شد.

مهدی سیاوشی با تبریک سالروز میلاد مسعود حضرت ولی عصر(عج)، افزود: شرکت فنی و مهندسی بارز هلیل به عنوان مجری این پروژه، زیرساخت شبکه پسیو و اکتیو FTTH ( ارائه سرویس خدمات تلفنی و دیتا بر روی بستر فیبر نوری ) را با قابلیت امکان واگذاری تعداد ده هزار امتیاز در هفت باغ علوی احداث خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت عمران علوی ماهان کرمان کارفرمای پروژه است و هزینه های اجرای هوشمندسازی، با مشارکت مالکان در محور هفت باغ علوی و بدون استفاده از اعتبارات دولتی تأمین می شود.

وی یادآور شد: مدیران و کارکنان شرکت عمران علوی ماهان کرمان و شرکت های وابسته، امسال نیز با همکاری و همدلی و با هدف رشد، پیشرفت و پویایی هفت باغ علوی در ابعاد مختلف، همه توان و ظرفیت خود را برای خدمات رسانی شایسته به مردم به کار خواهند گرفت.

اضافه می شود: هفت باغ علوی محور گردشگری مصفا و برخوردار از فضای سبز ، نمادهای زیبا، ویلاها، منازل، مجموعه های متنوع پذیرایی ، تفریحی ، گردشگری و ورزشی است که دو شهر تاریخی و زیبای کرمان و ماهان را به یکدیگر متصل می کند.

Top