ارتقای توان مجموعه های فرهنگی و تفریحی شهرکرمان با اجرای پروژه ی فرهنگی ، تفریحی میدان هفت باغ علوی

085

شب گذشته نشستی با هدف بررسی طرح پروژه "فرهنگی تفریحی میدان هفت باغ علوی" با حضور رییس و اعضای شورای‌ شهر ، شهردار کرمان ، مشاور پروژه میدان هفت باغ علوی و جمعی از مدیران شهرداری در سالن سادات مجموعه پردیسان قائم برگزار شد.
به گزارش کرمان‌آنلاین ؛ محمد فرشاد رییس شورای اسلامی شهر کرمان  در این نشست با بیان اینکه برای اجرای این پروژه بزرگ نظرات تخصصی کارشناسان معماری و شهرسازی باید دیده شود ،ادامه داد: باید تدابیری اندیشیده شود تا اجرای این پروژه سرعت گیرد و به تعویق نیفتد.
شهردار کرمان نیز در این نشست اجرای این پروژه را اقدامی خوب و مورد نیاز شهر کرمان دانست و گفت: باید کارگروهی متشکل از اعضای شورای شهر ، مشاور طرح و اعضای کمیته معماری و شهرسازی شهرداری تشکیل شود و کلیه مسائل مربوط به این طرح مورد بررسی و ارزیابی  نهایی قرار گیرد.
سید مهران عالم زاده ادامه داد: شهرکرمان نیازمند مجموعه ها و مراکز  فرهنگی و تفریحی بسیاری است که اجرای این طرح می تواند در جهت ارتقای سطح مراکز فرهنگی و تفریحی شهر کرمان نقش موثری داشته باشد.
در ادامه دکتر افضلی مشاور پروژه "فرهنگی تفریحی میدان هفت باغ علوی"به بیان رونداجرای پروژه  و بخش های اجرایی این طرح  پرداخت.
گفتنی است : 50 درصد میدان هفت باغ علوی به مالکیت شهرداری و 50 درصد آن به مالکیت مجموعه عمران علوی است.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری کرمان

https://kermancity.ir/index.php/fa/2016-01-16-04-50-56/9177-2019-01-03-08-53-54

Top