هشدار استاندار درباره بی توجهی دستگاههای اجرایی به سرمایه گذاران

3782801 694

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما آقای محمد جواد فدائی در کارگروه امور زیربنایی و توسعه استان در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان گفت رتبه فضای کسب و کار استان در کشور هجدهم است که نشان می دهد تا نقطه مطلوب فاصله داریم.

وی با اشاره به لزوم حمایت از سرمایه گذاران گفت: تسریع در امر سرمایه گذاری، رسیدگی به درخواستها برای دریافت مجوز سرمایه گذاری و کاهش زمان پاسخ به استعلام ها ، امری مهم است که باید مدیران دستگاه های اجرایی به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی با ابراز تاسف از کارا نبودن پنجره واحد سرمایه گذاری گفت علت اینکه برخی دستگاه ها مشکلات پرونده ها و طرحها را از بستر پنجره واحد دنبال و حل نمی کنند مشخص نیست.
در این جلسه رییس، دبیر و اعضای گروههای کاری زیربنایی و توسعه شهری، گروه کاری توسعه روستایی و عشایری و گروه کاری آمایش سرزمین و محیط زیست مشخص شدند.
در ادامه این جلسه ۱۳ طرح درخواست مجوز برای سرمایه گذاری در زمینه احداث واحدهای تولید پوشاک، تولید سنگ آهن دانه بندی شده ، تولید فروسیلیسیم ، تولید پودر میکروسیلیکا ، احداث نیروگاه خورشیدی ۲۵ مگاواتی، واحد تولید آسفالت سرد، واحد تولید مصنوعات چوبی، واحد بازیافت صنعتی زباله، مجتمع خدمات رفاهی، واحد درجه بندی و بسته بندی خرما، طرح پرورش دام سبک ، باشگاه تیراندازی و واحد تولید آهک در کارگروههای مربوطه بررسی و تعیین تکلیف شدند.

 

منبع:

http://kerman.iribnews.ir/fa/news/2487826/

Top