هفت باغ علوی نوروز امسال رونق خاصی داشت

IMG 20190312 WA0019

مدیرعامل شرکت عمران علوی ماهان کرمان گفت: امسال حضورگسترده شهروندان، میهمانان نوروزی و گردشگران، نوروز متفاوتی را برای هفت باغ علوی رقم زد و این محور گردشگری رونق خاصی داشت.

مهدی سیاوشی با تبریک سال جدید و گرامیداشت سال رونق تولید، برپایی بازارچه نوروزی صنایع دستی و سوغات در آغاز سال رونق تولید، اجرای برنامه های متنوع از سوی مجموعه های مختلف هفت باغ علوی و حضورگسترده و بانشاط مردم در روز طبیعت را از ویژگیهای نوروز 98 در این محور برشمرد و افزود: هفت باغ علوی ظرفیتی مردمی و متعلق به مردم است، لذا تقویت این محور گردشگری و ایجاد شرایط و امکانات بهتر برای استفاده عموم را وظیفه خطیر خود می دانیم.

وی با قدردانی از تلاش های گسترده نیروی انتظامی،پلیس راه، دستگاه های نظارتی، رسانه ها،شرکت مهرآب ماهان کرمان،گشت راهداری محور، واحدهای فنی،خدمات و فضای سبز در نوروز امسال، خاطرنشان کرد: حضور گسترده و بانشاط مردم به ویژه خانواده ها در روز سیزدهم فروردین، هفت باغ علوی را به یک خانواده بزرگ تبدیل کرد.

مدیرعامل شرکت عمران علوی ماهان کرمان از همکاری مردم در حفاظت از فضای سبز، محیط زیست و تجهیزات و امکانات محور در ایام نوروز قدردانی و تصریح کرد: تداوم این همکاری و تعامل در طول سال نیز کارکنان سختکوش شرکت را در انجام وظیفه خدمت رسانی یاری خواهد کرد.

Top